تفاوت سایت bizimdoc.ir با irandoc.ir در چیست؟

ایرانداک سایتی است که در آن فایل پایان نامه قرار داده می شود و علاقمندان می توانند از پایگاه گنج این سایت فایل ها را دریافت کنند. ولی اکثر فایل های قرار داده شده ناقص هستند و تمامی فایل هایی که قابل دریافت هستند به صورت PDF قرار داده می شوند که استفاده از آنها را تقریباً غیر ممکن می کند زیرا نرم افزارها و سایت های تبدیل PDF به Word برای زبان فارسی چندان خوب عمل نمی کنند. پس اگر شانس بیاورید و در ایرانداک، فایلی را که می خواهید به صورت کامل پیدا کنید، باز هم مشکل تبدیل خواهید داشت.

در مقابل سایت bizimdoc.ir فایل های کامل و بدون نقصی از پایان نامه ها با موضوعات و برای رشته های مختلف را در خود جای داده و به قیمت ناچیزی فایل Word کامل آن را در اختیار شما قرار می دهد. اگر فایل پایان نامه خاصی را می خواهید، یا در رشته ای خاص، چند پایان نامه برای مطالعه و ایجاد پیش زمینه کار برای پایان نامه خود می خواهید و آن را در سایت bizimdoc.ir پیدا نکردید، می توانید با قرار دادن پیام در آدرس ایمیل bizimdoc@gmail.com به راحتی سفارش گذاشته و یا از طریق صفحه اینستاگرامی bizimdoc@ با ما در ارتباط باشید.

در خاطر داشته باشید، هر چند از زمان ارائه تمامی فایل های قرار داده شده در سایت بیزیم داک 5 سال گذشته است، استفاده از فایل پایان نامه به صورت کپی صد در صد شما را دچار مشکل خواهد کرد، لذا پیشنهاد می شود با نمونه برداری از پایان نامه های سایت، و ایجاد تغییر در متن با توجه به موضوع کاری خود از آنها استفاده کنید.

در پایان مقایسه ای داریم:

بیزیم داک = فایل کامل Word پایان نامه و رساله

ایرانداک = فایل ناقص PDF پایان نامه و رساله

تفاوت را احساس کنید!

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید